Zdravá výživa: tipy na rychlé a výživné snídaně

Pokud jste vždy obsazeno pak snídaně někdy není v nabídce. Stejně jako oni říkají Snídaně je nejdůležitější jídlo dne, pomáhá zvýšit váš metabolismus, zvyšuje úbytek hmotnosti a zlepšuje koncentraci a energii. Vzhledem k času, aby tento důležitý jídlo může být nepohodlný pro některé, protože hektického pracovního rozvrhu, života a další věci, které nás nutí obsazeno. Zde jsou některé skvělé na cestách snídani nápady pomohou dostat vaše ráno pryč skvělý start.

Ovocný salát: hoďte na asi čtyři jahody, hroznové víno, třešně a meloun. Nejlépe s pár lžic vanilky low-tuku jogurt a ty jsou dobré jít. To je výborný zdroj vápníku a vitaminu E a D.

Celozrnné vafle lze hodil v mikrovlnné troubě asi 30 nebo 40 sekund a top s některými krémovým sýrem.

Vdolky jsou velké a naplňující, zkuste oves, otruby a low-tuk vdolky s mlékem, které můžete vzít s sebou.

Jogurt je tak výživné a chutné, i když nelze naplnit vás, můžete přidat nějaké bobule nebo granola do něj dát větší chuť a váhu.

Quaker cereální tyčinky či cookies jsou skvělý způsob, jak dostat nějaké vlákno do vaší stravě. Přicházejí v několika variantách. Ovesné vločky jsou velkým zdrojem vlákniny zlepšuje váš krb a tlustého střeva zdraví pro lepší trávení. Bowtrol tlustého střeva zdraví vám poskytuje přirozené výživy, které potřebujete, aby se vaše vnitřnosti vyrovnané.

Zkuste vlašské ořechy! Oni jsou naložené zdravé tuky, které jsou dobré pro vaše srdce. Vlašské ořechy také pomáhá snižovat tmavé kruhy pod očima, ale relaxovat cévy zlepšuje cirkulaci v těle. Obsahují vitamin E a jsou nahrány s kyselinami omega-3 mastné kyseliny, které si můžete také získat z ryb taky!

Celozrnné obiloviny jsou dobří, nemusíte mít mléko s nimi hoďte nějaký v tašce zip lock ho vzít s sebou a jíst daleko, zatímco na cestě do práce.

Jíst zdravé není tak špatný, jen malá změna ve vaší stravě mohou klesnout liber okamžitě, aniž by si dokonce uznává.

Chyť si misku třešní! To je pravda, třešně jsou nahrány s výživou, které pomáhají tělu obíhat průtoku krve, a víte, že s dobrým průtok krve může snížit výskyt křečových žil?

Slice vás avokádo! Jsou tak dobré pro vás, mohou vytřít vrásky, a obsahuje vitamin E, C a K, které zvyšují kolagenu v kůži, která snižuje vrásky a povislá. Avokáda také léčit jizvy, omezení stařeckých skvrn a podporuje buněčnou obratu. Jezte málo týden co největší prospěch. Revitol má všechny-přírodních Anti-aging krémy, které vám dá stejné výsledky, ale je to lepší.

Chyť broskev, nejsou jen sladké a chutné, ale pomoci zlepšit pleť kůži. Podle Maoshing Ni, Ph.D, autor druhé jaro, které jsou baleny s fytochemikálie, které chrání buňky kůže dává kůži zdravý hledá záře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *