Lekce týdne: Myslíte si že nemůžete, ale můžete

V životě každého sportovce jsou časy když si myslí že: Já jen si nemyslím, že to můžu udělat. Všichni jsme asi pocit, že to na tmavém, ospalé ráno jako my přemýšlíme o ohromnou vzdálenost, která existuje mezi našimi teplých postelí a zpocený, udýchaný tréninku jsme si naplánovali. Nebo možná jste cítil, že to na těch dnech po práci, snaží se představit si vyčerpaný stanete energický jste.

To může být v okamžiku, kdy si myslel, naskakuje husí kůže na hlavě: Jen si nemyslím, že to můžu udělat.

Vidím to v mých klientů, stejně, pohled nejistoty, která přichází po nich na popud náročném cvičení (kliky někdo?). Někdy se říká, a někdy si myslím, že to, ale, a to buď tak, že je to tam. „Prostě si nemyslím, že to dokážu.“ Když se zeptám, „Umíš 1?“ Odpověď je vždy ano. „Co 2? Namluvíte 2?“ Opět, odpověď je téměř vždy ano a, jak jsme jít trochu dále, trochu dále, začnou si to uvědomit: to dokážu.

Vše, co má, je, že jeden paprsek naděje, že jedna jiskra důvěry přesunout co nejdál od sestupné spirále self-pochybnost a na vzestupné spirále úspěchu. Když se ocitnete spadající do této sestupné spirály self-pochybnost, zeptejte se sami sebe: „Můžeš?“

Ber to jako způsob, jak vzít nepřekonatelné a přeměnit ji na možné. Pokud ležíte v posteli a přemýšlel, „já jen si nemyslím, že bych si cvičení dnes,“ zeptejte se sami sebe s vámi může dělat. Dokážete se dostat z postele? Doufejme, že to ano. Můžete dát na své cvičební úbor? Vaše ponožky? Vaše boty? Projděte každém kroku, což je tak malá, jak budete potřebovat, a brzy, jste vlastně dělá cvičení byste si myslel, že to udělat.

Naše těla jsou vždy silnější, než si myslíme, že jsou …, že je to mysl, musíme finesy málo, přesvědčit ji, že to, co cítí nemožný začíná s jedním malým, snadném kroku.

Co si myslíte? Líbí se vám někdy čelit těmto okamžiky pochybností? Pokud ano, jak se dostat přes ně najít způsob, jak dosáhnout vašich cílů? Zanechte komentář a řekněte nám o svých zkušenostech.